top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

CEX.IO'da Kullanım Koşullarına İlişkin Güncellemeler

Güncelleme tarihi: 20 May 2018

2 Şubat 2018'den geçerli olmak üzere, CEXIO'daki gözden geçirilmiş Kullanım Koşullarını sizinle paylaşmak istiyoruz. Onlara göre, bundan sonra CEXIO hizmetlerini kullanmak, tanıtılan güncellemeleri kabul ettiğiniz anlamına geliyor.


Yeni sürümde şu anda CEXIO'da desteklenmeyen şifre varlıklarını kaldırdık (NMC, DOGE). Ayrıca, aşağıda belirtilen şartları belirledik:


Depolama koşulları


Depolama ücreti, son hesap oturum açtıktan veya yatırıldıktan sonra 6 ay kullanılmadığında hesap terk edildiği zaman tahsil edilebilir. Şimdi, aşağıdaki tablodaki gibidir:


USD, EUR, GBP Günde 2

RUB Günde 100

BTC Gün başına 0,003

BCH Gün başına 0,003

ZEC Gün başına 0,003

DASH Gün başına 0,003

BTG Gün başına 0,003

ETH Günde 0,06

LTC Günde 0,4

XRP Günde 1

XLM Günde 1

GHS Günde 0


Ayrıca, kullanıcının hesabından zaten mahsup edilen depolama ücretinin geri ödenmediğini lütfen unutmayın.

CEXIO'da Para Yatırma ve Para Çekme


CEXIO'da para yatırma veya para çekme işlemleri yaparken, aşağıdaki hususlara dikkat etmenizi rica ederiz:


Minimum depozito miktarı


Bu andan itibaren kullanıcılar minimum 0.001 ETH tutarında para yatırabilir. BTC, ZEC, BCH, BTG ve DASH dahil diğer kripto para birimleri için minimum mevduat miktarı 0.0001'dir. Belirtilmediğinden az gönderdiğiniz takdirde, madeni paralar bakiyenize yatırılmayacağını düşünün.


Mevduat ve Para Çekme


Fiat ve kriptopara işlemleri ile ilgili bir diğer önemli güncelleme yapıldı. Burada, havale gönderirken kurumsal banka hesabını değil, finansal kuruluşların hizmetlerini kullandığımızı belirtmek isteriz. İşlemleri daha uzun sürdürebilmek için aktarmaları kontrol etmek ve doğrulamak için prosedürler başlatabilirler. Kripto işlemlerinden bahsederken, ağlar aşırı yüklenmiş olabilir, bu da gecikmelere neden olabilir.


Ne yazık ki, gecikmeler harici sebeplerden kaynaklanırken, işlemlerin hızını etkileyebilecek araçlarımız olmayabilir, bu nedenle gecikmelerden sorumluluk almayacağız. Yine de, ödemelerinizi gerçekleştirmek için her zaman daha uygun ve hızlı yollar arıyoruz. Onları bulur bulur bulmaz ve yüksek hizmet kalitesini garanti altına almaz, bunları size sunmaktan memnuniyet duyarız.


CEXIO'da hesap açmak için Tıklayın

Bilginin Doğruluğu


Başarılı işlem işlemleri için önemli olan doğru hedef etiketleri ve referans numaralarını kullandığınızdan her zaman emin olmanızı rica ederiz. Yanlış verilerin (XRP, XLM veya banka havaleleri için) işaretlenmesinin, para kaybına veya işlem işlemindeki gecikmelere neden olabileceğini lütfen unutmayın. Bu nedenle, ilgili alanlara yerleştirirken özenli davranmanızı önemle öneririz.


Kimlik doğrulama


CEXIO her zaman güvenilir bir değişimin itibarını almamıza yardımcı olan yüksek güvenlik standartlarına uygun hareket etmeyi amaçlamaktadır. Bu durumu desteklemek için sıkı AML ve KYC politikalarına uymaya karar veriyoruz. Güncellenmiş Kullanım Koşullarına uygun olarak, kimlik doğrulama artık tüm müşteriler için platformda herhangi bir işlem yapmak zorundadır. Gerekli belgeleri göndermeyi reddetmek, hizmet sunumunun sona erdirilmesine neden olabilir.


Marj ticareti


Marj ticareti kullanırken, sistemin açık pozisyonları istediği zaman kapatabileceğine dikkat edin. Gerekirse, sistemin kapanışından 2 hafta önce bilgilendireceğiz. Bu, piyasanın oldukça uçucu olduğu bir önlem. Yine de, durumu açık tutmak istiyorsanız, CEXIO tarafından verilen miktarı hesabınıza eklemelisiniz. Aksi takdirde sistem otomatik olarak kapatacaktır.


Lütfen, fiyat isabetleri kaybetmeden önce sistemin pozisyonunu kapatabileceğini de göz önünde bulundurun. Bu, pozisyonun mümkün olan en düşük hızda kapatılacağı şekilde, sipariş kitabında belirtilen fiyatla gerekli hacmi ayırmanın mümkün olmaması durumunda olur.


Müşterilerle olan ilişkilerimizde tam şeffaflık için gayret gösteriyoruz ve 2013 yılındaki lansmanından bu yana kazandığımız güven ve sadakati çok takdir ediyoruz. Kullanım Koşullarımızda sözü edilen değişiklikler, platformumuzun çalışma şekli ile ilgili kritik noktaları netleştirmek için gerekliydi.


Anlayışınız ve sadakatiniz için daima minnettarız.


CEXIO Ekibi


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page