top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

CEXIO Durum Güncellemesi

Güncelleme tarihi: 20 May 2018

22 Aralık 2017'de yayınlanan CEXIO Durum Güncellemesinde şirket tarafından çok önemli bilgiler paylaşıldı.

2013'te, kriptopara pazarlarına katılmak için mümkün olduğu kadar çok insanı etkinleştirmek misyonuyla CEXIO startup'ını vermiştir. Herkesin artan ekosistemden değer elde etmesini kolaylaştırmak ve basitleştirmek, yapılan tüm iş kararlarının en büyük itici gücü olmuştur. Yine de, CEXIO kullanıcılarına güven oluşturmak için en iyi endüstri standartlarını korumak, onların her zaman en üst önceliği olarak onayladığı ilke olarak belirlenmiştir.

Sadece 2017 Aralık ayının ilk 20 gününde 300,000'den fazla hesap açılan CEXio'da heyecan doruk noktasına ulaşmış durumda.

2017 kriptoparalar için patlayıcı bir büyüme gösterdiğinden, piyasaya yeni katılanların çoğu için CEX. IO bir değişim alışverişi yapılmasına aracı olmuştur. Kullanıcı tabanı bu yıl% 200 büyüdü. Kasım ayında tek başına kayıt sayısı Kasım 2016'ya kıyasla 9 kat arttı. Aralık 2017'nin ilk 20 günü boyunca 300.000'den fazla kişi müşterileri oldu. Bu büyüme ile heyecanlanan ve aynı zamanda mevcut kullanıcılarımızın sadakati karşısında minnettar olduklarını belirtmişlerdir.


Bununla birlikte, kayıtların girişi destek ve doğrulama ekiplerimize ilave baskılar getirdiğini söyleyen #CEXIO yetkilileri, CEX. IO'yu güvenilen borsa itibarı olan güvenliği korumak için, AML ve KYC politikalarımıza sadık kalmayı seçmekteler. İç süreçleri iyileştirirken ilkelerini sağlam tutmanın en iyi uzun vadeli strateji olduğuna inanmaya devam etmektedirler.


Bu açıdan olaya bakıldığında şirketin bazı konularda açıklamak istediği ve kullanıcılarına yeniden anlatmak istediği bir takım taahhütler aşağıda bulunmaktadır.


Para çekme işleminde gecikmeler

Visa kart çekimlerinin geçici olarak askıya alınması, alternatif yöntemlerle para çekme nedenlerinden biriydi. Ancak bu, ilave gecikmelere ve manuel olarak elle işlem işleme gereksinimine neden oldu. Ekibimiz, Visa ile ilgili teknik sorunları gidermek ve birikim günlüğünü temizlemeye odaklanmıştır. Unutmayın ki bu süreçte Visa ve MasterCard ile ilişkilerimiz bozulma noktasından uzaktadır.


Doğrulama işleminde gecikmeler

Yukarıda belirttiğimiz gibi, yeni kayıtlarda ki aşırı talep doğrulama işlevimizi sıkışık hale getirdi. KYC ve AML prosedürlerimiz, her kaydın işlenmesi için belirli bir süre öngörür. Bu sürenin altına düşmek, en iyi endüstri standartlarına olan bağlılığımızdan uzaklaşmanın bir benzerisi olacaktır. Bu nedenle, bunun yerine, yeni kayıtları geçici olarak duraklatmayı ve mevcut sıranın işlenmesi için fazladan çabalar ve kaynak ayırmayı seçiyoruz.


Güvenlik ve likidite

Güvencemizin tehlikeye düştüğü veya likidite sorunları yaşıyor olabiliriz diye bazı spekülasyonlar yapılıyor. Bu iddiaların hiçbiri doğru değil. Hem teknik güvenlik hem de finansal pozisyonumuz sürekli izlenmekte ve sağlam durmaktadır.


Hızlanan büyümenin bu zamanında yalnızca gecikmeler ve teknik aksaklıklarla karşılaşmamamızın olmadığını unutmayın. Sektördeki meslektaşlarımızın çoğu aynı teknede bulunuyor ve bazı zamanlar boyunca kayıtları durdurmak karanlığa girmeden alınan en güzel önlemlerin başında gelmektedir. Müşterilerimizin kesintisiz servislerimizi kullanmaya devam edebilmeleri için gecikmeleri kısaltmak ve süreçleri geliştirmek için kesintisiz çalışıyoruz.Müşterilerimizin güvenini kazanmaktan onur duyuyoruz ve bu güvenin devam ettirilmesine kararlıyız. Bir an için, destek ve doğrulama ekiplerimizin boyutunun hizmetlerimiz için artan talebe yanıt vermek için yeterli olmadığını kabul ediyoruz. Şimdi daha fazla kaynak ekliyoruz ve bu takımların boyutunu ikiye katlıyoruz. Her biletin işlenip çözüleceğinden emin olabilirsiniz.


Cexio Coin Borsası işlemlerine buradan ulaşabilirsiniz.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page