top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Boerse Stuttgart ve solarisBank Kripto Borsası için Adım Attı


solarisBank, Boerse Stuttgart'ın şifreleme platformu için ticaret sistemini geliştirmesine yardımcı olacak.


Almanya'nın ikinci en büyük borsalarından olan Boerse Stuttgart Group, yaptığı açıklamada, bir Alman bankacılık lisansına sahip Berlin merkezli bir fintech şirketi olan solarisBank'ın bir kripto para birimi değişimi geliştirmesi için işbirliği yaptığını duyurdu.


Spesifik olarak, solarisBank, Boerse Stuttgart'ın gelecek yılın ilk yarısında piyasaya sürmesi beklenen kripto-para birimi platformuna yönelik ticaret sistemini geliştirmesine yardımcı olacak. Ayrıca, solarisBank borsadaki bankacılık platformu olarak hareket edecektir.


Kriptopara borsası işlemlerine başlamak için tıklayın

İşbirliği hakkında yorum yapan Boerse Stuttgart GmbH CEO'su Alexander Höptner şunları söyledi: “Teknoloji ve bankacılık uzmanlığı kombinasyonuyla, solarisBank, dijital varlıklar için değer zinciri boyunca merkezi hizmetler sunmamız için harika bir ortaktır. solarisBank’ın Blockchain Factory, kripto para birimleri ve jetonları bir sonraki seviyeye taşımayı ve saydamlık ve güvenilirlikte yeni standartlar belirlememizi destekliyor. ”


Kripto-para birimi değişimi, şirketin bu yıl, Sintine startup Sowa Labs ile geliştirilen sıfır ücretli bir kripto ticaret uygulamasını serbest bırakmayı planladığını söylediği değişimden önceki bir duyuru üzerine inşa edildi.

Borsa Stuttgart kripto değişimi başlangıçta BTC ve ETH'yi sunacak:

Açıklamaya göre, cryptocurrency exchange başlangıçta ticaret için Bitcoin veya Ethereum gibi kurulu kripto paralar sunacak. Buna ek olarak, ilk para teklifi (ICO) platformu değiştikten sonra döviz kuru geliştikçe, kullanıcılar ayrıca ikincil piyasada verilen simgeleri de satabilecekler. Başlatıldığında, kripto para birimi değişimi özel ve kurumsal yatırımcılara açık olacak.


“Boerse Stuttgart Group ve solarisBank, finans sektörünün geleceğini şekillendirmeye yönelik beklentileri paylaşıyor. Güvenilir ve performanslı bir ticaret merkezi, hem fiat hem de kripto para birimleri ile karma bir finansal dünyaya ilişkin ortak vizyonumuzun temel bir katkısıdır. Boerse Stuttgart Grubunun Peter Grosskopf ve Michael Offermann'ın güvenilir ortağı olarak Blockchain Fabrikamızı seçmesinden çok memnunuz, ”diye ekledi solarisBank CEO'su Roland Folz.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page