top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Bitstamp Müşterilerinden Kendilerine Yardım Etmeleri İstedi

Bitcoin borsalarında yaşanan aşırı yoğunluk artık borsaları müşteriler ile işbirliği içerisinde sorunları çözmeye itiyor. Her ne kadar müşterilerin bir çoğu aksaklıklardan ötürü ne kadar kızgın olsa dahi, bazı borsalar müşterileri ile arayı bozmamak adına farklı yöntemlere başvurmakta. Bitsamp'ın müşterilere gönderdiği son mektubunda kendilerine yardım etmeleri istendi.
Kriptopara borsalarında işlem yapmak için Tıklayın

Sevgili Bitstamp müşterileri,


Bildiğiniz gibi, yaşadığımız gecikmelerin üstesinden gelmek için çok şey var ve CEO'muz Nejc Kodriç, aldığımız acil önlemleri ana hatlarıyla çizdi. Ancak yardımınıza da ihtiyacımız var. Hiçbirimiz bu gecikmelerin devam etmesini istemediğimiz için lütfen müşterilerimizden aşağıdaki önemli talimatları izlemelerini rica ediyoruz.


Üçüncü taraf mevduatları


Üçüncü taraf mevduatlarını almaya devam ediyoruz. Ancak, bildiğiniz gibi bunlar işlenemez.


Açıklamak için, üçüncü taraf mevduatları, alıcı Bitstamp hesap sahibinden farklı bir adla anılan bir hesaptan kaynaklanan veya bu hesaptan çıkarılmış olan mevduatlardır. İşte böyle yataklardan iki örnek:


• Kişisel banka hesabından, fonları alan kişisel Bitstamp hesabından farklı fonlar gönderme

• Ticari banka hesabınızdan kişisel Bitstamp hesabınıza para gönderme


Müşterilerin, gönderenin bize hesap açmasını isteyip istemediğini bildirmesini isterdik, ancak bu prosedür durduruldu. Tüm para birimleri zaman kazanmak için otomatik olarak iade edilecek ve ilave ücretler tahakkuk görebilir.


Ortak hesapların üçüncü taraf mevduatı olarak değerlendirilmediğini lütfen unutmayın. Depozitonuzu ortak bir banka hesabından gönderiyorsanız, ödemeler ekibimiz sizden bir ortak banka hesabı olduğunu ispatlamak için bir banka dekontu veya başka bir doküman isteyecektir ve daha sonra Bitstamp hesabınıza uygun bir şekilde kredi verecektir.


Mevduat


Teller veya SEPA transferleri ile ilgili doğru bilgileri girmememiz, ödemeyi manuel olarak işleme koymamız gerektiği anlamına gelir. Mevduat referansının girilmesi çok önemlidir ve bu, mevduat sayfasında görüntülenir. Gönderilen ayrıntılara dahil değilse, ödemeyi otomatik olarak işleme koyamıyoruz. Ayrıca, gönderen hakkında tam bilgi olmadan, Bitstamp kullanıcısını tanımlamakta zorlanmaktadır. Bu ciddi gecikmelere neden olur, bu yüzden lütfen girdiğiniz tüm ayrıntıları iki kez ve üç kez kontrol edin. Bu, yapılması gerekenleri daha hızlı elde etmemize yardımcı olmak açısından kritik önem taşıyor.


Çekme


Para çekme işlemlerinde karşılaştığımız sorunların çoğunun nedeni, sağlanan hesap numaralarının ve BIC (SWIFT) kodlarının yanlış olması. Herhangi bir hata yapılırsa, banka ödemeyi yapamaz veya yanlış yapacaktır. Hiçbirimiz bunu istemediğinden lütfen girdiğiniz her şeyi çift vurduğunuzdan ve üçlü kontrol ettiğinizden emin olun.


Biletler


Her sayı için yazışma için yalnızca bir bilet açık tutulursa size daha hızlı hizmet vermemize yardımcı olur. Lütfen bize cevap vermek için yeni bir bilet açmayın. Aynı sayı için iki veya daha fazla bilet açarsanız, uzun gecikmeler kaçınılmazdır.


Hepimiz için olduğu gibi, hepimiz için zor zamanlardaki desteğiniz için teşekkür ederiz. Birlikte tekrar yolumuza geçeceğiz.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page