top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

BitShares (BTS) Coin İşlemleri Kriptopara Borsası Binance'de Başladı

Güncelleme tarihi: 20 May 2018

21 Kasım 2017 tarihinde BİtShares işlemleri BTS / BTC, BTS / ETH işlem çiftlerini ile Binance Borsasına eklendi.


BTS işlemlerine başlamak için tıklayın
BitShares (BTS) Nedir?


BitShares, yüksek performanslı finansal akıllı sözleşmeler için tasarlanmış endüstriye özgü merkezi olmayan bir ticaret platformudur. Herhangi bir kişi veya kurum, kriptopara / hisse senetleri / kıymetli metal, varlık yönetimi platformu ağ geçitleri gibi yerel olmayan, düşük maliyetli, yüksek performanslı değişimlerin hızla kurulmasının yanı sıra varlık / akıllıca işlem / gelecek mallar, vb. gibi ürünleri serbestçe devretme, borçlanma, ticaret ve ihraç etme kapasitesine sahiptir.


BitShares, collateetral olarak en az 2 kat BTS destekli bitUSD (1bitUSD = 1USD) gibi eşsiz MPA'ya (pazar odaklı varlığa) sahiptir ve itfa kabiliyetini garantilemek için akıllı sözleşme ile otomatik olarak halledilir. MPA'nın değerinin, aynı anda bir blok zincir varlık olmasıyla yüksek likidite sağlama avantajına sahip olması durumunda, ödemenin veya ticaretin durumuna uymasını sağladığından emin olursunuz.


Finans sektörü haricinde, blokaj zincirinin yenilikçiliğini, hizmetlerini sunmak için internete dayalı sanayilere genişletmek istiyor. İster oy, müzik, açık artırmalar veya diğerleri. Dijital kamu defteri, daha geleneksel, merkezileştirilmiş muadiller tarafından maruz kaldıkları maliyetin bir kısmında daha iyi kalitede hizmet sunan dağıtılmış özerk şirketlerin (DAC'ler) oluşturulmasına izin verir.


BitShares blok zinciri, en büyük işlem kapasitesine ve en hızlı teyit süresine sahip genel blok zinciridir. Bugün itibariyle, BitShares'in saniyede 3300 işlem ve saniyede 16.000 işlem desteklediği ve 100K TPS'yi işleme potansiyeline sahip olduğu kanıtlanmıştır. Bu, 3300 TPS'de bitkisel, ethereum, litecoin ve Visa'nın birleştirilmiş işlem hacmini işleyebilir.


Toplam Arz: yaklaşık. 3.6 billion BTS (geri ödeme400k işçi teklifi nedeniyle her gün azalıyor)

Dolaşımdaki Arz: yaklaşık. 2.6 milyar BTS


BitShares hakkında detaylı bilgi için Tıklayın

BitShares whitepaper'ı okumak için Tıklayın


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page