top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Bitquence (BQX) ETHOS İşlemleri Binance'de Başladı

Güncelleme tarihi: 20 May 2018

22 Eylül 2017 tarihinde BQX işlemleri BQX / BTC, BQX / ETH işlem çiftlerini ile Binance exchange'e eklendi.


BQX (ETHOS) işlemlerine başlamak için tıklayın
Bitquence (BQX) ETHOS Nedir?


Bitquence yeni adıyla ETHOS finans'in geleceği ve geçmişi arasındaki boşluğu doldurur. Bitquence Universal Cüzdanı, önceden çeşitlendirilmiş şifreleme sepetlerini hızlı ve güvenli bir şekilde kolayca satın alabilir, gönderebilir ve saklamanızı sağlar.


Bitquence'un vizyonu, kriptopara pazarını erişilebilir ve ortalama kullanıcı için güvenilir, blok zincir teknolojisinin uygulanmasını hızlandıran ve kripto para birimleri sahipliğini demokratikleştiren bir halk destekli yeni ekonomi hizmetleri şirketi yaratmaktır.


Bİtquence Coin'i (BQX), Bitquence platformunun işlevi için gereklidir. BQX, çeşitli özelliklere ve ücretlere erişmek için platformda kullanılacak bir İşlevsel Simge'dir. Dahası, BQX zaman içinde daha likit hale geldikçe, bireysel portföylerin yeniden dengelenmesi için kullanılabileceğini tahmin ediliyor. Başka bir deyişle, ücret dönüşümlerinden ve BQX işlem çiftlerinden BQX tarafından üretilen likidite, kullanıcıların çeşitli para birimleri arasındaki tahsisatları hızlı ve kolay bir şekilde kaydırmasını sağlayan bir "likidite ağı" nda kullanılabilir.

Bitquence (ETHOS) hakkında daha fazla detaya buradan ulaşabilirsiniz.

Bitquence (ETHOS) whitepaper'ı okumak için Tıklayın


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page