top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Bitfinex Hesap Açma İşlemleri Yeniden Başladı

Bitfinex aşırı talep nedeniyle Aralık 2017'de dondurduğu hesap açma işlemlerini yeniden aktif hale getiriyor. Ancak hemen belirtelim ağır şartlar var.


2017, bir çok coin borsası için olduğu gibi Bitfinex için de muhteşem bir yıl oldu. En iyimser tahminler aşılarak bu yıl da yüksek kaliteli sayısal varlıkların, yeni işlem çiftlerinin, daha hızlı işlem motorunun ve Ethfinex'in piyasaya sürülmesiyle bu eğilim sürmeye devam etmesi bekleniyor.
Aşırı büyüme ve yüksek talep sonucunda bir ay önce, mevcut, uzun vadeli kullanıcı tabanının işlem, destek ve doğrulama deneyimlerini korumak için yeni hesap kayıtlarını geçici olarak kısıtlama kararı alan Bitfinex, 15 Ocak itibari ile yeni hesap açılımlarına yeniden kabul etmeye başlıyor. Ancak yeni hesap açılışları için Bitfinex hem ağır şartları beraberinde getiriyor hem de yatırımcılara bazı tavsiyelerde bulunuyor. Bitfinex'den yapılan açıklama ise şu şekilde:Bitfinex profesyonel işlemciler için bir platformdur. Kriptopara ticaretinde yeniyseniz lütfen önce başka bir platform düşünün ve daha sonra Bitfinex'e dönün.


  • Yeni hesaplar, banka havalesi ile elde edilen veya şifreleme kriptopara yatırarak 10.000 ABD doları tutarında bir hesap bakiyesine ulaşana kadar herhangi bir platform işlevi gerçekleştiremeyecek veya gerçekleştiremeyeceklerdir.


  • Para yatırma ve çekme gibi ek özelliklere erişmek için doğrulama işlemini tamamlamak isterseniz, doğrulama işleminin önemli ölçüde geri alındığını lütfen unutmayın. Yeni doğrulama isteklerinin tamamlanması 6-8 hafta sürüyor.


  • Bitfinex cüzdan hizmeti değildir. Bitfinex ile piyasalarda işlem yapmıyorsanız, lütfen fonunuzu platformdan çekin. Gelecekte, Bitfinex hesabında bakiyeleri bulunduruyor, ancak piyasalarda işlem yapmayan kullanıcılara cuzi dahi olsa hareketsizlik ücreti kesilecektir.


Bitfinex'te yeni hesap açılımları için en çarpıcı ön koşul işlem yapmak için Minimum 10,000 USD veya muadil kriptopara transferi gerçekleştirilmesi gerekmektedir.0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page