top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Bitcoin.com Cüzdanı ShapeShift ile Entegre Olarak Artık BTC / BCH Dönüşümüne İzin Veriyor

Bu model, üstün tüketici koruması sağlar ve kriptopara alışverişi işlemini güçlük çekmeyen bir işlem haline getirir.


Bitcoin.com'un multi-cryptocurrency cüzdan, kullanıcıların uygulamadan ayrılmak zorunda kalmadan, cüzdan içindeki desteklenen altprogramlar arasında hızlıca dönüşüm yapmalarını sağlamak için ShapeShift API'sını entegre etmiştir. Kullanıcılar Bitcoin.com Cüzdan içinde doğrudan Bitcoin Nakit (BCH) ve Bitcoin Çekirdeği (BTC) arasında geçiş yapabilirler.

ShapeShift.io, API ürünlerinin dışında doğrudan multi-jetonlu (multi-coin) işlemler için kullanıcı dostu bir web sitesi sunan anında şifreleme değiş tokuşu hizmetidir. Bu teklifin önemi, ShapeShifts'in kapsamlı API'sı, kriptoparalara likidite sağlamaya yardımcı olan iktidar hizmetlerine arka uç olarak birçok üçüncü parti tarafından kullanılıyor.


Bu model, hassas özel bilgileri depolamayacağı için üstün tüketici koruması sağlar. Ayrıca, kullanıcıların arzulanan paraları seçerek, ödeme adresini belirterek ve mevduat alındıktan sonra yalnızca anları dönüşümüyle yaşayarak kriptopara değişimini sorunsuz bir süreç haline getirir.


Önemli Kriptopara Borsalarını Keşfetmeye Hemen Başlayın!

ShapeShift geçtiğimiz günlerde, birkaç dijital para cüzdanı ve Coinomi ve İspanyol blok zincirinin başlangıcı Aragon gibi geliştiricilerle bütünleşmeleri açıkladı.


Bitcoin.com, Roger Ver'in başını çektiği "Bitcoin Jesus" adlı gayri resmi bir bit haber ajansı haber ve bilgi sitesidir. Ağustos 2017'de orijinal Bitcoin ağından uzaklaşan Bitcoin Cash, Eylül ayında tüm şirket cüzdanlarına entegre edildi.Bitcoin.com CEO'su Roger Ver, habere yorumda bulunarak şunları söyledi: "ShapeShift ile olan bu ortaklık, herkesin Bitcoin Core'u Bitcoin Cash'e veya onun tersine dönüştürmesini kolaylaştırıyor. Bu ayrıca Bitcoin.com Cüzdan için önemli bir kilometre taşı ve standart cüzdan özelliklerine ek olarak kapsamlı bir Bitcoin platformu araçları ve hizmetleri sunma hedefimize bir adım daha yaklaştığımız anlamına geliyor. "


ShapeShift'in CEO'su ve Kurucusu olan Erik Voorhees, "Bitcoin.com, kendisini Bitcoin ve blok zincirleri topluluğu için kapsamlı bir kaynak haline getirmek için çok çalıştı. M-cüzdan kullanıcılarına, Bitcoin ve Bitcoin Cash arasında cüzdan konforunda geçiş yapma olanağı sunmak büyük bir başarıdır ve bu özelliği mümkün kılmak için hizmetler sunmaktan mutluluk duyarız. "
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page