top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Binance Vadeli İşlem Platformuna Bitcoin Opsiyonlarını Ekledi

Binance, vadeli işlem platformuna Bitcoin opsiyonları ekleyerek türev ürünlerini genişletti. Binance kriptopara borsası 10 dakikalık aralıklar ile gün boyunca Bitcoin opsiyon sözleşmelerinin son kullanım fiyatlarını güncelleyecektir.

Binance Futures Başkan Yardımcısı Aaron Gong, “Opsiyon sözleşmelerini sunmaktan heyecan duyuyoruz. Vadeli işlem sözleşmeleri gibi, tüm kaynaklarımızı başlangıçta BTC seçeneklerine adayacağız ve ilk çift kalktığında daha fazla dijital varlık sunacağız, ” şeklinde açıklamalarda bulundu


Kriptopara piyasası vadeli ve opsiyon işlemleri için Tıklayın Kripto-kripto ticareti sunmasıyla bilinen Binance, geçen yılın sonlarında kriptopara vadeli işlem piyasasına da girdi ve son zamanlarda BitMEX'i aşan hacimler ile pazar lideri oldu. Gong ayrıca “Stratejinin Binance Futures'ın büyümesini sağlamada ve futures ürününü geliştirmemize yardımcı olduğu çok etkili olduğu kanıtlandı. Ayrıca, opsiyonlar ürünümüzün büyümesini de artıracağından eminim. ” şeklinde açıklamasını sürdürdü. Bitcoin opsiyon ticareti özelliği şu anda yalnızca borsadaki mobil platformda mevcuttur ve "yakında" borsa platformunda destekleneceğini bildirdi.
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page