top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Binance Kaldıraçlı Alım-Satım İşlemlerini Başlatıyor

Binance, küresel kripto para birimi değişimi ve blockchain ekosisteminde blok zinciri ilerlemesine hizmet etmek için Marj Trading platformunun başladığını duyurdu. Binance’in, endüstriyi ileriye ve para özgürlüğüne itmeye yardımcı olma çabasının bir parçası olarak, şirket geleneksel piyasalardaki kaldıraçlı alım satım özelliklerine benzer şekilde alım satım olanaklarını genişletiyor.

Binance CEO'su (Changpeng Zhao) “Bu, hem gelişmiş kurumsal yatırımcıların hem de perakende yatırımcıların ihtiyaçlarını aynı çatı altında karşılayan kapsamlı bir şifreleme para ticaret platformu sağlama yolunda bir adım daha” dedi. “Başarılı işlemlerin alım satım sonuçlarını yükseltmeye yardımcı olmak için finansal hizmetler ve şifreleme para piyasalarında yeni bir araç sunuyoruz.”Marj ticareti, kaldıraçlı pozisyonlar için geleneksel alım satım işlemlerinden daha yüksek bir kar potansiyeli sunar, ancak mevcut oynaklık kripto para birimi piyasasıyla ilgili olarak daha büyük bir risk altındadır. Kripto para birimi ticaretinde marj ticareti, uzun bir pozisyonun varlık fiyatının artacağı varsayımını yansıtırken uzun ve kısa pozisyonları açmak için kullanılabilir; kısa pozisyon ise bunun tersini yansıtır. Binance, daha iyi kârlılık, düşük risk ve daha fazla portföy çeşitliliği elde etmelerine yardımcı olmak için marj hesaplarındaki topluluklar için bilinçli ticaret konusunda daha fazla farkındalık bilgilendirmeye ve arttırmaya devam etmeyi umuyor.


“Mevcut şifreleme para piyasası ve marj ticareti için eski platformlar aynı anda daha büyük riskler ve faydalar sunsa da, gelişiminin uzun vadede daha fazla fayda elde etmesine yardımcı olacağından eminiz.” , Binance'in kurucu ortağı. “Marj ticareti, toplumumuzdan en çok talep edilen hizmetlerden biri olduğu için, hem perakende hem de kurumsal yatırımcılardan gelen büyük pazar talebinin ve gelecekteki umut verici olanaklarının bir kanıtıdır.”0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page