top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Binance, Hisse Senedi Token İşlemlerini Tesla ile Başlatıyor

Kullanıcılar, Binance USD (BUSD) olarak belirlenmiş bir Tesla hissesinin yüzde biri kadar küçük bir kısmını satın alabilecekler.


Kripto para borsası Binance, Tesla'dan başlayarak yeni bir tokenize hisse senedi alım satım hizmeti ile kullanıcılarının şirket hisselerinin bir kısmını satın almalarına izin veriyor.

Kripto borsası Pazartesi günü, sahiplerini temettüler de dahil olmak üzere iadeler için nitelendiren sıfır komisyonlu dijital tokenlar olan Binance Hisse Senedi Token'larının lansmanını duyurdu.


Kullanıcılar artık Tesla hisselerinin fraksiyonlarını satın alabilecekler. Fiyatlar Binance USD (BUSD) olarak belirlenmiş bir Tesla hissesinin yüzde biri kadar küçük bir kısmını satın alama fırsatı veriyor.Borsanın yerel kripto Binance Coin'i (BNB) son 24 saatte % 25'ten fazla artarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan $ 643.65'e kadar ulaştı.Binance'ın Hisse Senedi Token ürünü, Almanya'daki bir yatırım şirketi tarafından yönetilecek olan bir temel menkul kıymetler saklama portföyü ile desteklenecektir.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page