top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Binance, Facebook ile Libra'nın Listelenme Konusunu Görüşüyor

Güncelleme tarihi: 26 Ağu 2019

Binance yetkilileri, Facebook ile Libra'nın Binance borsasındaki listelenmesi konsunda iletişim kuruyor. Gin Chao, yeni ortaya çıkan Libra şifrelemesinin sosyal medya deviyle görüşmenin şu an daha erken aşamada olduğunu söyledi.


Chao, “Facebook ile resmi bir diyalog yaptık” dedi. “Özellikle listelerle ilgili olarak, şu anda“ özel zincir ”olarak adlandırılacaklar. Bu nedenle dış likidite aramayacakları anlamına geliyor.


“Ancak, potansiyel olma ihtimalini anladığımızdan, bu onların ikincil bir pazar istemesine yol açacaktı. Para birimleri ikincil bir piyasadan yararlanıyor, bu yüzden listelenmek istemek en iyisi olacaktır. ”

Chao, Facebook ile yapılan görüşmelerin “başlangıç ​​aşamasında” olduğunu belirtti. Binance yöneticisi, sosyal medya devi ile yapılan konuşmaların “büyük ölçüde altyapı ile uğraşmaya odaklandığını” belirtti.
Binance, Facebook ile iletişim halinde olsa da, Chao, diğer şifreleme para birimlerinin borsalarının Libra ile iletişim kurmasını beklediğini söyledi.


Binance strateji yöneticisi “Paralarını borsamızda listelemek sadece [Facebook’un ilgisini çekmez” dedi. “Diğer borsaları da listelemek onların çıkarına olacaktır ve muhtemelen bu gerçekleşecek.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page