top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Bebek Doge Kayıplarını Geri Alabilecek mi?

Baby Doge, Doge ile dikkatleri üzerine çeken sayısız köpek projesi arasındaydı. Köpeklere yardım etmek için yapılan meme parasında biride BabyDoge'du. Elon Musk'ın proje hakkında tweet atmasının ardından Baby Doge'un fiyatı yükselmişti. Çok sevilen çocuk şarkısı Baby Shark'a övgü niteliğinde bir tweetti.


BabyDoge Coin

Tweet'in hemen ardından %40'lık bir fiyat artışı geldi. Sonraki 24 saat içinde Baby Doge'un fiyatı %95'in üzerine çıktı. Gerçi bu yükseliş, coinin piyasaya sürülmesinden ancak iki hafta sonra gerçekleşti. Açıkça bu yükseliş fiyatlamaları şaka coinin ihtişamlı günleri olacaktı. O zamandan beri, Baby Doge değerinin %50'sinden fazlasını kaybetti.Piyasanın Gerisinde Kalmak


Musk tweet attıktan sonra şaka coin çok destek gördü. Hatta o kadar ki, Baby Doge logosu bir NASCAR yarış arabasının her yerine sıvanmıştı. Bu, coin için daha fazla destek toplamak amacıyla yapıldı. Ancak bu cesur hareket bile, fiyat düşmesine engel olamadı.Mevcut boğa rallisi şimdi hem Bitcoin hem de altcoinlerin değerlerinin büyük bir çoğunluğunu geri kazandığını gördü. Cardano (ADA) ve Solana (SOL) gibi coinler boğa koşusuyla birlikte tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı. Bebek Doge ise bu gidişata karşı hiç bir tepki vermedi. Hatta Baby Doge'un fiyatı piyasanın tam tersi yönde gitti. Varlık, boğa rallisi sırasında iyi bir yüzde kaybetti.


Bebek Doge, Ağustos ayının başındaki mevcut rallinin başlangıcında daha önce küçük bir yukarı düzeltme yaşadı. Ancak bu yukarı yönlü hareketi daha fazla düşüş trendi takip etti. Piyasa temmuz ayı sonuyla birlikte yeniden boğayla alevlenirken, Baby Doge'un fiyatı daha fazla düştü.


Bebek Doge Yeniden Yükselebilecek Mi?


Baby Doge'un tüm zamanların en yüksek seviyesinden geri sayım, varlığın o zamandan beri %85'in üzerinde değer kaybettiğini gösteriyor. Bu kaybın büyük kısmı Musk'ın tweetlerini takip eden iki hafta içinde gerçekleşti. Yatırımcılar çantalarını boşaltırken ve varlığı yakmak için geride bıraktılar. Takımın değeri geri alma çabaları çok fazla sonuç vermedi.baby doge chart

Meme projesinin etrafındaki hype, çoğunlukla Temmuz ayının sonunda ölmüştü. Bu, yukarı doğru bir düzeltmeden sonra madeni paranın fiyatının %40 daha düştüğünü görmüştü.


Şu anki 0,0000000001240 dolarlık fiyatta, yalnızca bu ay fiyatta %48'lik bir düşüş görüldü. Neredeyse Binance'de listelendiği günün en düşüğüne kadar gelen BabyDoge'da dipten yeni bir yükseliş hareketi gelebilmesi için önemli kriterleri geride bırakması gerekiyor.


Ancak yine fiyatlar dip seviyede bir miktar daha yatay gidebilir. BabyDoge'da yeni boğa yükselişi muhtemelen meme coinlerdeki hype'a bağlı olacaktır. Doge Coin ve Shiba Inu'de başlayacak yükseliş hareketi BabyDoge içinde tetikleme sebebi olabilir.Son Yazılar

Hepsini Gör
gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page