top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Aventus İşlemleri Bitfinex'de Başladı

Güncelleme tarihi: 24 Oca 2018

Aventus (AVT), Bitfinex'te BTC, ETH & USD ile işlem görüyor.


Aventus (AVT) Nedir?


Aventus, Londra merkezli bir teknoloji kuruluşudur. Etkinlik biletleri pazarında bir değişiklik getirmek için değerli endüstri uzmanlığıyla birlikte, en yeni blok zincir teknolojisini kullanıyorlar.


Organizatörler, olayları ve biletlerini önemli ölçüde azaltılmış platform maliyetleriyle oluşturabilir, yönetebilir ve tanıtabilir ve fiyat kontrollerini ayarlayabilir ve ikincil pazar satışları için komisyon alabilir.


Onların tescilli blok zinciri tabanlı protokol, mevcut biletleme uygulamalarına ve web sitelerine takılır ve sonuç olarak maliyetleri% 90'a kadar düşürür. Bu sayede, bilet satıcılarının satış fiyatlarını kontrol etmelerine ve 800 milyar sterlin tutarındaki ikincil piyasadan gelir elde etmelerine izin veriyorlar; bu sayede bir bilet ömrü üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz ve bu sayede çok daha fazla gözetim ve ilgili veriler elde edersiniz.


Protokolün simgesi olan AVT, katılımcılara değer sağlamak için ödül verme amacına sahiptir. Bu, örneğin olayların meşruluğuna oy vererek, etkinlikleri teşvik ederek ve alıcılar / bilet satıcıları ile eşleştirerek.


AVT Protokol Vakfı yakın bir zamanda, sadece 7 dakika içinde kapanan halka açık bir coin satışı ile 20 milyon dolarlık gelir sağlamıştır.

Aventus hakkında daha fazla bilgi için tıklayın


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page