top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Avalanche 230 Milyon Dolar Daha Yatırım Aldı

16 Eylül'de Avalanche Foundation, Polychain ve Three Arrows Capital tarafından yönetilen bir gruptan 230 milyon dolarlık bir yatırım aldı. Avalanche'ın tokeni AVAX'ın fiyatı bugün 70$ üzerine çıkarak yeni en yüksek (ATH) rekor seviyelerine yükseldi.


AVAX kripto para biriminin özel satışı yoluyla, R/Crypto Fund, Dragonfly, CMS Holdings, Collab+Currency, Lvna Capital ve bir grup melek yatırımcı ve aile ofisleri Polychain ve Three Arrows Capital tarafından yönetilen 230 milyon dolarlık finansmana katıldı.

Avalanche, bu kez elde edilen Bauhinia'nın, merkezi olmayan finans veya DeFi, kurumsal uygulamalar ve Avalanche kamu blok zincirindeki kurumsal uygulamaların hızlı büyümesiyle genişlemeyi hızlandıracağını belirtti.


Avalanche Vakfı'nın direktörü Emin Gün Sirer, Avalanche'ın rekabet gücünü nakde çevirmek için toplumu geliştirmeye devam ettiğini ve kurumların ve merkezi olmayan finansın kesiştiği noktada hala büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirtti ve şunları söyledi:


"Avalanche, DeFi kullanıcıları ve geliştiricileri için vaatleri ve potansiyeli hızla gerçek dünya etkisine ve değer yaratmaya dönüştürdü."

Avalanche ağı, Ethereum çapraz zinciri ile uyumludur. Başlangıçta Ethereum ağında çalıştırılan akıllı sözleşmeler, Ethereum (ETH) zincirinden daha yüksek gaz ücretleri ile daha yüksek verim ve düşük maliyetli işlemlerin keyfini çıkarmak için Avalanche ekosistemine taşınabilir.


Projenin web sitesine göre, ilk katman protokolü saniyede 4.500 işlemi (TPS) aşabilir ve kesinleşme süresi 2 saniyeden azdır.Coinmarketcap'a göre, AVAX geçen hafta %52.08 arttı ve şu anda 15.712.955.577$'lık piyasa değeri ile piyasa değeri bazında 11. en büyük kripto para birimi olarak sıralanıyor.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page