top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Avalanche 200 Milyon Dolarlık Blizzard Fonu Başlattı

Avalanche zincirinin arkasındaki kuruluş olan Avalanche Foundation, Avalanche ekosisteminde geliştirme ve inovasyonu teşvik edecek bir fon olan Blizzard'ın lansmanını duyurdu. Görevi için kullanılabilir 200 milyon doları olan Fon, diğer katılımcıların yanı sıra Avalanche Foundation, Ava Labs, Polychain Capital, Three Arrows Capital'dan gelen katkılardan oluşuyor.Avalanche Foundation


Blizzard Fund Avalanche Devs'e Geliyor

Avalanche Vakfı, geliştiricilerin Avalanche blok zincirinin üstünde yenilikçi ürünler başlatmaya devam etmelerine yardımcı olacak yeni bir fonun başlatıldığını duyurdu. Blizzard adlı fon, ekosistemde yenilikçi uygulamalar kullanmak isteyen geliştiriciler için 200 milyon dolar koyacak. Blizzard, Avalanche Foundation, Ava Labs, Polychain Capital, Three Arrows Capital, Dragonfly Capital, CMS Holdings, Republic Capital, R/crypto Fund, Collab+Currency, Lvna Capital ve Finality Capital Partners gibi Avalanche'ın kilit ortaklarının katkılarından oluşur.


Lansman duyurusuna göre, fon, merkezi olmayan finans, kurumsal uygulamalar, NFT'ler ve kültür uygulamaları ve diğer acil kullanım durumları dahil olmak üzere dört ana büyüme alanına odaklanacak. Bu son öğe, likidite sağlayıcıları, token ihraçları ve diğer uygulamaları içerebilir.Fonun yönetimi, fonların tahsisini denetleyecek olan blok zinciri programlama ve sermaye yönetimi uzmanlarından oluşan bir panelin elinde olacak. Avalanche Kurumu Vakfı Direktörü Emin Gün Sirer, Blizzard hakkında şunları söyledi:


Blizzard, bu büyümeyi daha da hızlandırmada ve Avalanche'ın, projelerimizin ve alanımızda bir sonraki çağa öncülük eden insanların ilk yuvası olarak konumunu sağlamlaştırmada önemli bir rol oynayacak.


Teşvikler Olmaya Devam Ediyor

Bu fon akışı, üç aydan kısa bir süre içinde en üst düzeyde başlatılan bu türden ikinci programdır. Ağustos ayında, Avalanche Rush adlı, çoğunlukla defi projelerine ayrılmış başka bir program başlatıldı. Rush, bazı havuzlarda likidite sağlayan kullanıcılara teslim etmek için protokollerin eline 180 milyon dolar koydu. Halihazırda programda bulunan protokoller arasında Sushiswap, Trader Joe, Benqi, Curve, Aave ve diğerleri bulunmaktadır.Bu , zincirin merkezi olmayan finans protokollerinde bir patlama yarattı. Defillama'dan alınan verilere göre, zincirin tepesindeki tüm merkezi olmayan finans protokollerinde kilitlenen toplam değer, teşvik programı açıklandığında 312 milyon dolardan 8 milyar doların üzerine çıktı. bu, bu tür bir programın aktiviteyi desteklemek için inanılmaz derecede iyi çalıştığını gösteriyor.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page