top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Ark (ARK) Coin İşlemleri Kriptopara Borsası Binance'de Başladı

Güncelleme tarihi: 20 May 2018

01 Kasım 2017 tarihinde Ark işlemleri ARK / BTC, ARK / ETH işlem çiftlerini ile Binance Borsasına eklendi.

Ark (ARK) işlemlerine başlamak için tıklayınArk (ARK) Nedir?


ARK, kullanıcılara, geliştiricilere ve yeni teşebbüslere yenilikçi blokaj teknolojileri sunmaktadır. Bağlı zincirlerin tümüyle bir ekosistemi ve sonsuz kullanımı içeren sanal bir örümcek webi yaratmayı amaçlıyoruz - ARK'yı son derece esnek, uyarlanabilir ve ölçeklenebilir hale getiren durumlar. ARK, kitlesel kabulü için tasarlanmış ve tüketicilerin istediği ve geliştiricilerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri sunacak güvenli bir platformdur.


ARK sadece bir kriptopara değil - kriptopara toplu kabulü için kullanılan bir ekosistem. ARK platformunu son derece güvenli bir çekirdek blok zincirin üzerine kurarak, anahtar dağı merkezileştirilmiş teknolojileri entegre ederek ve ARK ağının yeteneklerini göstermek için kullanım kutuları geliştirerek ARK Crew, kullanıcıların blok kalıp teknolojisinin kullanıcı kabulünü artırmak için kullanıcı dostu bir platform sağlar. ARK ekosistemi, zamanla bu teknolojileri kullanarak ve bütünleştirerek, baştan sona bir gelişme olan tüm yeni zorluklara adapte oluyor.


ARK Crew, daha fazla kullanım ömrü entegrasyonuyla tüketicileri blok zincir teknolojilerine dönüştürmek ve şifreleme endüstrisi ile ilgili genel bilgiyi arttırmak amacıyla başarılı tüketici web siteleri, ürünler ve fiziksel dağıtım ağları oluşturabilir.

ARK hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayın

ARK whitepaper'ı okumak için Tıklayın


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page