top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Aion (AION) Coin İşlemleri Kriptopara Borsası Binance'de Başladı

21 Aralık 2017 tarihinde Aion işlemleri AION / BTC , AION / BNB , AION / ETH işlem çiftleri ile Binance Borsasına eklendi.


AION işlemlerine başlamak için tıklayın
AION Nedir?


Nuco ekibi tarafından yönetilen Aion projesi, farklı blok zincirleri bir arada çalışan bir ekosisteme getirmek için bir ağ kuruyor ve burada işlemler ve devlet değişiklikleri tanıklaştınlabilir ve blok zincirlere aktarılabilir. Ekip, ağlarını, varlıklarını veya uygulamalarını etkili bir şekilde ölçeklendirmek için halihazırda Aion motorunu kullanan mevcut kurumsal müşterilerle ilgileniyor. Aion ağının çekirdeğinde Aion-1 halka açık zincir zinciri bulunur ve ağdaki katılımcılar arasında "köprüler" oluşturulmasını sağlayan bir yönlendirici işlevi görür. Ayrıca, güçlü zincirleme uygulamalar geliştirmek ve başlatmak için tasarlanmış, yüksek performanslı bir altyapıdır.


Aion ağının çalışması ve uygulanabilirliğinin kullanımı, AION belirtecine bağlı: Köprü örneklemesi yapma, Dapps çalıştırma, doğrulayıcıları destekleme ve özelleştirilmiş Aion-blok zincirleri başlatma işlemleri AION'u operasyonların altında yatan bir yakıt olarak gerektiriyor.


Toplam Arz: 465.934.587

Dolaşan Arz: 59.799.856

ICO Fiyat: 0.75 USD

AION hakkında detaylı bilgi için Tıklayın

AION whitepaper'ı okumak için Tıklayın0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page