top of page

Kripto Paralar

POET, Kriptoparabitcoin

Po.et (POE) Nedir?

Poet, dijital yaratıcı varlıklarla ilgili meta veriler ve sahiplik bilgilerini kaydetmek için tasarlanmış, ortak, açık, evrensel bir defterdir. Poet, blokaj zincirinin mali olmayan ilk uygulaması olan Varlık Kanıtı'nın bir devamıdır. Bitcoin blok zincirinde açık bir platform oluşturarak Poet, dijital medya varlıklarının en kurumsal, küresel olarak doğrulanabilir kayıtlarını yaratmayı amaçlıyor. Bu kayıt, paylaşılan, standart ve genişletilebilir meta veri biçimini kullanan akıllı, birlikte çalışabilir medya uygulamaları oluşturmak için bir çerçeve olacaktır.​​

Aynı şekilde, blokaj teknolojileri, finansal uygulamalar için bir platform olarak hizmet veren değiştirilemez ve dağıtılmış bir muhasebe defteri oluşturarak finans sektöründe devrim yarattı; Poet, yayıncılık endüstrisini, yaratıcı çalışmalar için değişmez ve dağıtılmış bir defter oluşturarak, merkezi ve merkezi olmayan medya uygulamaları için bir platformdur.

Poet, sahiplik ve nitelikli kayıtlarını güvenli ve güvenli bir şekilde blok zincirinde tutmak için tasarlanmış, dünyadaki dijital yaratıcı varlıkların merkezi olmayan bir ağıdır. İçerik yaratıcıları için Poet, tüm yaratıcı çalışmalar için değiştirilemeyen ve zaman damgalı sahiplik araçları ve üçüncü taraflardan bağımsız olarak merkezi olmayan ve kriptografi kullanarak lisanslar oluşturma olanağı sağlar. Daha önce 3. taraflar tarafından kontrol edilen ve içerik yaratıcıları kendi içeriğinin kontrolünde tutan açık bir ağdır.

 

Yayıncılar, gazeteciler ve içerik oluşturucuları, dijital içeriklerinin lisanslanma biçimini değiştirebilecek. Yayıncılar, bir freelancer ağıyla kesintisiz bir şekilde etkileşim halindeyken değişmez sahiplik sertifikaları üretebilir. Gazeteciler, içeriğini yayıncılar tarafından keşfedilebilir yapabilir. İçerik oluşturucuların hem yayınlanmış hem de yayınlanmamış içeriğin bir veri tabanına erişimi var ve bu da lisansları otomatik olarak seçmenize olanak tanır.

 

Poet, varlığın ve veri bütünlüğünün yadsınamaz kanıtı sağlayan bir blokçık tabanlı karma ve zaman damgası sağlar.

Toplam Arz: 3.141.592.653

Dolaşan Besleme: 2,156,389,197

ICO Fiyatı: $ 0.0064

 

Poet için daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.​

POET coin alım satım işlemleri için

POET

POET

Şimdi İzle
Dijital Yatırım dünyası'na ilk adımınızı atarak yüzlerce Altcoin'e hızlıca yatırım yapabilirsiniz.

 

bottom of page