top of page

Kripto Paralar

Ripple, Kriptoparabitcoin

Metal (MTL) Nedir?

Metal, kullanıcıları belirlemek için Eski itibari para birimini kriptoparaya dönüştürmek için ödüllendiren İşlem Görmüş Ödemeler kullanan bir blok gövdeli sistemdir. Bitcoine benzeyen, ancak kullanıcı dostu bir arayüz ve Venmo, Square veya PayPal'a benzer ön uç içeren bir sistemdir.

 

Metal, bitoine köprü görevi görebilir veya mevcut kriptopara'lara erişebilir. Dünyadaki birçok küçük işletme yalnızca nakit kabul etmeyi tercih eder. Ancak, giderek nakit olmayan bir toplumda, dijital ve kart ödemelerini kabul etmeyi reddetmek sorunlu olabilir.

 

Basitçe söylemek gerekirse, metal kristal para birimlerinin özellikle gizlilik, sansür direnci ve mantıksızlık çevresinde aynı özelliklere sahip olduğundan, nakit sadece işletmelerin kriptoparayı yeni bir nakit biçiminde benimseyerek yararlanabileceğine inanıyor. Dijital ödemeleri, geleneksel bankacılık rayları üzerinden blok zincir tabanlı teknoloji kullanan bir dünyaya getirmek için, Metal, tüm satın alımlarda tüketicilerin % 4-5 tasarruf etmesini beklemektedir.

Metal (MTL) hakkında daha fazla bilgi edinmek için Tıklayın

Metal (MTL) whitepaper'ı okumak için Tıklayın

Metal

Metal

Şimdi İzle

Metal (MTL) Coin işlemlerine başlamak için 

Dijital Yatırım dünyası'na ilk adımınızı atarak yüzlerce Altcoin'e hızlıca yatırım yapabilirsiniz.

 

bottom of page