top of page

Kripto Paralar

Ripple, Kriptoparabitcoin

LAToken (LA) Nedir?

LAtoken, varlık sahiplerinin varlıklarının gizli değerinin kilidini açmasına izin verirken, kripto taşıyıcılarının gerçek varlıkların fiyatıyla bağlantılı belirteçlere erişerek portföylerini çeşitlendirmesine olanak tanıyan ticari varlık belirteçleri ticareti için bir blok platformu ve protokoldür.

 

LAToken, gerçek varlıkları (hisse senetleri, emtia, gayrimenkul, sanat eseri) $ 4bn değerinde tokenize etmeyi amaçlıyor

Lütfen projenin LAT Kripto'sunu okuyun.

Pazar araştırması için tıklayın

 

LA parası, varlıkların ticareti ve hizmetleri ile işlemleri ödemek için LAToken platformunda kullanılan ana para birimidir. Ayrıca, LA simgelerini kullananlar, seçilen ICO projelerine ve gerçek varlıkların ve kripto para birimlerinin fiyatlarına bağlı olan belirteçlere katkıda bulunabilir.

 

LA madeni paranın sermayelendirilmiş günlük işlem hacimleri 2 milyon dolarla 30 milyon doları arasında gerçekleşmektedir.

 

LAToken, McKinsey ve hedge fonlarından mezunlar ekibi ve Mike Jones (Eski Genel Müdür, MySpace / Yatırımcı, Yönetim Kurulu Üyesi, Dollar Sahve Club ($ 1B Çıkışı) https://goo.gl/fgSi52 ve Michael Terpin (Kurucu ve CEO, Transform Group) tarafından yönetilmektedir. https://goo.gl/kYn6yy

 

LAToken, NASDAQ ( https://goo.gl/SUr8pG ), TechCrunch ( https://goo.gl/7h1dwY ), TechinAsia (http://bit.ly/2AUu8UW), VentureBeat ( https://goo.gl/NuMNsL ), Inc ( https://goo.gl/Zna4U2 ), Cointelegraph ( https://goo.gl/P1UjQb ), Investopedia ( https://goo.gl/aYHC9Q ), TNW ( https://goo.gl/NVri8p )

 

LAToken ile daha fazla detay için tıklayın

LAToken Coin alım satım işlemleri için

LAToken

LAToken

Şimdi İzle
Dijital Yatırım dünyası'na ilk adımınızı atarak yüzlerce Altcoin'e hızlıca yatırım yapabilirsiniz.

 

bottom of page