top of page

Kripto Paralar

Ripple, Kriptoparabitcoin

GXShares (GXS) Nedir?

Gongxinbao (GXB), merkezi olmayan veri alışverişi için bir kamu blok zinciri-GXChain'i geliştirdi. Dünyadaki ilk merkezi olmayan veri ticaret platformudur. Kişisel veriler, müşterilerin mahremiyetini koruyarak GXB veri alışverişi üzerinde önbelleğe alınmayacaktır. Buna ek olarak, GXB veri alışverişi veri telif hakkını korur, veri sahtekarlığını engeller ve ikili anonimliği destekler ve bu da çeşitli alanlara uygulanabilir. Veri alışverişi 24 Eylül 2017'de günümüze kadar ticarileştirilmiş ve geliri 10 Milyon CNY'den 8 milyon kat fazla veri işlemini tamamlamıştır.

 

Şu anda, GXB veri alışverişi, finansal teknoloji, kişisel kredi, anto kredi, Eşler arası borç verme ve bankalar alanındaki şirketlere çözümler sunmaktadır. Dahası, veri değişimi talepleri olan devlet, sigorta şirketi, sağlık hizmetleri ve lojistik gibi kamu kurumları için de çözümler sağlayabilir.

 

GXShares (GXS) belirteci, GXB ekibi tarafından verilen GXChain'deki şifreleme oranıdır.

 

GXS aşağıdaki değerlere sahiptir:

 

  • GXS, GXChain'in benzersiz simgeleridir, tüketilecek / yanmış uygulama geliştirme, sertifikasyon ve servis maliyeti olacaktır.

  • GXB ekibi her 3 ayda bir GXS'yi geri satın almak ve yok etmek için Veri Değişimi'nden elde edilen gelirin % 10'unu kullanacaktır. Biri, daha fazla şirket ve veri kaynağı döviz kullandığında, veri alışverişi daha fazla gelir sağlayacağını düşünebilir.

  • GXS tanık seçimlerinde oy pusulası olarak kullanılabilir.

  • Kullanıcı, % 4-8 APY pasif geliri için GXB sadakat programına katılabilir.

  • GXS için daha fazla işlev eklenecek.

 

Toplam Arz: 100.000.000

Dolaşan arz: 40.510.000

ICO Fiyat: $ 0.124

 

GXSshares hakkında detaylı bilgi için Tıklayın

GXSshares whitepaper'ı için Tıklayın

GXShares (GXS) Coin işlemlerine başlamak için 

Dijital Yatırım dünyası'na ilk adımınızı atarak yüzlerce Altcoin'e hızlıca yatırım yapabilirsiniz.

 

bottom of page