top of page

Kripto Paralar

Ripple, Kriptoparabitcoin

Everex (EVX) Nedir?

Everex, fiat tarafından ayarlanmış, tamamen ayrılmış sabit sikke Ethereum akıllı sözleşmelerine dayanan ilk şeffaf mikrofinans platformunu oluşturur. Güney Doğu Asya'da 750 milyon çocuğu aşan nüfusu ve daha sonra global olarak 2B'yi hedefleyen sınır ötesi (mikro) kredi, havale, tüccar ödemeleri ve döviz teklifleri sunuyoruz. Müşterilerimiz arasında göçmen işçiler, KOBİ'ler, turistler ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar yer alıyor. B2B tarafında teknoloji lisanslama ve blok satışı danışmanlığı sunuyoruz.

 

Everex işlemleri,% 100 destekli, Ethereum tabanlı Cryptocash para birimleri temel alınarak yapılır. Her Cryptocash doları için, bir ABD doları, halka açık üçüncü parti bir emanette tutuluyor. Cryptocash istek üzerine itfa edilebilir ve dolayısıyla fiat muadili ile değer katıştırılmıştır.

 

Everex, Evrentx işlemlerini ödeme olarak kabul eden ve Cryptocash'in fiat para birimi karşılığında itfa edebildiği nakit çıkış istasyonları olarak işlev gören küresel bir ortak ve satıcı ağı kuruyor. Everex havale hizmetleri son derece rekabetçi fiyatlarla sunuluyor ve kredi kartlarından ve banka transferlerinden üstün başarı gösteriyor ve bu nedenle satıcılara ve servis sağlayıcılara ağa katılmak için büyük teşvikler sunuyor.

Everex hakkında detaylı bilgi için Tıklayın

Everex whitepaper'ı okumak için Tıklayın

Everex (EVX) Coin işlemlerine başlamak için 

Everex

Everex

Şimdi İzle
Dijital Yatırım dünyası'na ilk adımınızı atarak yüzlerce Altcoin'e hızlıca yatırım yapabilirsiniz.

 

bottom of page