top of page

Kripto Paralar

Ripple, Kriptoparabitcoin

Eos (EOS) Nedir?

EOSIO, merkezi olmayan uygulamaların dikey ve yatay ölçeklendirilmesini ("EOSIO Yazılımı") sağlamak üzere tasarlanmış bir blokchain mimarisi tanıtan bir yazılımdır. Bu, üzerinde uygulama oluşturulabilen işletim sistemi benzeri bir yapı ile gerçekleştirilir. Yazılım, hesaplar, kimlik doğrulama, veritabanları, zaman uyumsuz iletişim ve uygulamaları birden fazla CPU çekirdeği ve / veya küme arasında zamanlama sağlar. Elde edilen teknoloji, saniyede milyonlarca işlemci ölçekleme potansiyeline sahip bir blokchain mimarisi, kullanıcı ücretlerini ortadan kaldırıyor ve merkezi olmayan uygulamaların hızlı ve kolay bir şekilde yerleştirilmesine olanak tanır.

EOS Coin Nedir?

EOS coin, ilgili ERC-20 akıllı sözleşmesine ("EOS Token") göre Ethereum blok zincirinde dağıtılan ERC-20 uyumlu itibari paradır (Token).

 

EOS Ne Anlama Geliyor?

EOS'un farklı insanlara farklı şeyler anlamına geldiğine inanıyoruz. EOS'un ne anlama geldiğini veya neye dayanması gerektiğini çok sayıda şaşırtıcı yorumu ile karşıladık, biz de kendimizi resmen tanımlamamaya karar verdik.

EOS hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Tıklayın

EOS whitepaper'ı okumak için Tıklayın

EOS Coin işlemlerine başlamak için 

EOS

EOS

Şimdi İzle
Dijital Yatırım dünyası'na ilk adımınızı atarak yüzlerce Altcoin'e hızlıca yatırım yapabilirsiniz.

 

bottom of page