top of page

Dijital Para Dünyası

Geleceğin Yatırım Dünyasında Sizde Yerinizi Alın!

 
 

Kripto Paralar, hızla hayatımızın bir parçası olmaya doğru ilerliyor. Yüksek teknolojik gelişmeler neticesinde finansal sistemlerin şekil değiştirdiği bir dönemden geçmekteyiz. Akılalmaz bir hızla boyut değiştiren sistemlerin insan ile ilişkisinde geliştirilen yazılımlar sayesinde finansal sistemler bambaşka bir yöne doğru yönelmiş durumda.

 

Dijital Para dünyasına yeni giriş yapan parasal sistemde, her ne kadar Bitcoin şu aşamada ön plana çıkmış olsa dahi Blokchain sisteminden kat ve kat daha gelişmiş teknolojiler ardı ardına yeni alt coinler yaratarak gelişmeye devam ediyor. 

Team

Dijital Para Borsaları Özellikleri

Yüzlerce Alt Coin

Güvenle Ticaret

Kripto Para Borsaları, kullanıcıların Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple, DogeCoin, Cosmos, Tesoz, VeChain, Iota, Stellar, Tron, EOS, OmiseGO, NEO, Monero, Dash, Zcash, Avax, Qtum, Solona, Aave, Polkadot, Uniswap, Link, Algorand, Polygon gibi daha yüzlerce coin alım satımına aracılık etmektedir.

Bir çok dijital para borsası bireysel ve kurumsal yatırımcılara yüksek teknoloji kripto para birimlerini alıp satmak için dünya çapında bir deneyim sunmatadır. İleri düzey teknolojinin hakim olduğu borsalar hızlı alım-satım imkanlarının yanı sıra, yatırımcılara istikrarlı cüzdanlar ve endüstride ki en iyi güvenlik uygulamaları sunmaktadır.

Kaldıraçlı İşlemler

Çoklu Ödeme Opsiyonları

Likidite sağlayıcıları, kaldıraç ile işlem yapmak isteyen yatırımcılara fon sağlayarak faiz kazanabilirler. Bazı kripto borsaları 1:100'e kadar kaldıraç imkanı sağlamaktadır. Bunun anlamı 1 Bitcoin'le 100 Bitcoin değerinde pozisyon almanızı sağlayacaktır. Yüksek kaldıraç hızlı kazanç sağlayabilirken, tersi durumda çok hızlı para kaybına da sebebiyet vermektedir. 

Bir çok dijital para borsaları para yatırma işlemleriniz için banka transferlerini (Swift), kredi kartlarını ve kripto para biriminde ödeme transferlerini kabul etmektedir. 

Dijital Para Dünyası'na giriş yapmaya hazır mısın?

bottom of page