top of page

Kripto Paralar

Ripple, Kriptoparabitcoin

Centra (CTR) Nedir?

Centra, Bitcoin, Ethereum ve daha fazlası için bir şifreleme kartıdır. Centra Banka Kartı, kullanıcıların kripto para birimini gerçek zamanlı olarak, kart şirketleri ve aracı bankalar tarafından genellikle ücretlendirilen % 0 değişim, harcama ve çekme ile harcama imkânı tanır ve güvenli, sigortalı ve güvenli bir cüzdana sahiptir.

 

Centra Tech, Inc., 8'den fazla büyük kripto para birimleri ile uyum içinde kullanılmak üzere tasarlanmış dünyanın ilk Bankamatik Kartı parlak bir çözüm sunmaktadır. Onların ICO'su gerçekten, kriptolanımı gerçek zamanlı olarak harçsız harcama imkânı verirken hem token hem de kart sahipleri için kapsamlı bir ödül programı sunan blok zinciri ikilemi ikilemine küresel bir çözümün parçası olmak için zemin kat bir fırsattır.

 

Centra Debit Card, kullanıcıların Centra Cüzdan Uygulaması üzerinden seçtikleri blok satışı para birimini kullanarak satın alma imkânı sağlıyor. Centra Card, Visa veya MasterCard'ı kabul eden her yerde çalışır. İnsanlar nasıl alışveriş yapıyor ve harcıyorlar asla aynı olmayacak.

Centra hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için Tıklayın

Centra whitepaper'ını okumak için Tıklayın

Centra (CTR) Coin işlemlerine başlamak için 

Centra

Centra

Şimdi İzle
Dijital Yatırım dünyası'na ilk adımınızı atarak yüzlerce Altcoin'e hızlıca yatırım yapabilirsiniz.

 

bottom of page