top of page

Kripto Paralar

Ripple, Kriptoparabitcoin

Bitquence (BQX) Ethos Nedir?

Bitquence finans'in geleceği ve geçmişi arasındaki boşluğu doldurur. Bitquence Universal Cüzdanı, önceden çeşitlendirilmiş şifreleme sepetlerini hızlı ve güvenli bir şekilde kolayca satın alabilir, gönderebilir ve saklamanızı sağlar.

 

Bitquence'nin vizyonu, kriptopara pazarını erişilebilir ve ortalama kullanıcı için güvenilir, blok zincir teknolojisinin uygulanmasını hızlandıran ve kripto para birimleri sahipliğini demokratikleştiren bir halk destekli yeni ekonomi hizmetleri şirketi yaratmaktır.

 

Bitquence Coin'i (BQX), Bitquence platformunun işlevi için gereklidir. BQX, çeşitli özelliklere ve ücretlere erişmek için platformda kullanılacak bir İşlevsel Simge'dir. Dahası, BQX zaman içinde daha likit hale geldikçe, bireysel portföylerin yeniden dengelenmesi için kullanılabileceğini tahmin ediliyor. Başka bir deyişle, ücret dönüşümlerinden ve BQX işlem çiftlerinden BQX tarafından üretilen likidite, kullanıcıların çeşitli para birimleri arasındaki tahsisatları hızlı ve kolay bir şekilde kaydırmasını sağlayan bir "likidite ağı" nda kullanılabilir.

 

Bitquence hakkında daha fazla detaya buradan ulaşabilirsiniz.

Bitquence (ETHOS) whitepaper'ı okumak için Tıklayın

Bitquence coin alım satım işlemleri için

Bitquence

Bitquence

Şimdi İzle
Dijital Yatırım dünyası'na ilk adımınızı atarak yüzlerce Altcoin'e hızlıca yatırım yapabilirsiniz.

 

bottom of page