top of page

Kripto Paralar

Ripple, Kriptoparabitcoin

Bancor (BNT) Nedir?

BNT, konuşlandırılacak olan Genesis akıllı göstergesidir ve BANCOR ağını kurar ve kendi para birimi olarak çalışır. BNT, ETH'de rezerve sahip olacak.

 

BNT'ler bir kalabalıkta çıkarılır. Crowdsale ilerlemeleri, BANCOR ağında belirteçlerin verilmesi ve kullanılması, yeni belirteçlerin rezervlerine yatırım yapılması gibi ağın büyümesine yönelik çeşitli çabaları desteklemek için ve kullanıcı dostu bir web / chatbot arayüzünün kurulması ve sürekli geliştirilmesi için kullanılacaktır. ilk depozitolar, % 100 CRR belirteç değiştiricileri kullanılarak Bancor protokolüne dayalı yeni bir yüksek likidite merkezileştirilmiş token exchange ağı kurmak zorundaydı.

 

Bancor ağında verilen tüm akıllı belirteçler, BNT'yi bir yedek olarak tutacaklardır (ayrıca ek rezerv belirteçleri de bulundurabilirler). Bu, şebeke akıllı belirteçlerinden herhangi birinin değerinde bir değer takdir edilmesi, BNT'nin değerini takdir edecektir; BANCOR ağındaki diğer tüm akıllı belirteçler, çünkü yedek dengesi değeri artacaktır.

 

BNT, merkezsiz exchange ağı oluşturan token değiştiriciler için de bir yedek olarak kullanılacaktır. BNT değiştirici temel olarak BNT'de % 50 CRR rezervine sahip olan akıllı bir simgedir ve son kullanıcıların ikisi arasında kolayca geçiş yapmalarına olanak tanıyan mevcut bir standart ERC 20 belirtecinde (örneğin REP, GNT, RLC) % 50 CRR rezervi vardır. akıllı göstergeyi bir yedek gösterge ile satın alıp diğerine satmak. Gelecekte Bancor, ek belirteçleri de desteklemeyi planlıyor.

 

Bancor hakkında daha fazla bilgi için Tıklayın

Bancor (BNT) Coin işlemlerine başlamak için 

Dijital Yatırım dünyası'na ilk adımınızı atarak yüzlerce Altcoin'e hızlıca yatırım yapabilirsiniz.

 

bottom of page