top of page

Kripto Paralar

Aventus Coin, Kriptoparabitcoin

Aventus (AVT) Nedir?

Aventus, Londra merkezli bir teknoloji kuruluşudur. Etkinlik biletleri pazarında bir değişiklik getirmek için değerli endüstri uzmanlığıyla birlikte, en yeni blok zincir teknolojisini kullanıyorlar.

 

Organizatörler, olayları ve biletlerini önemli ölçüde azaltılmış platform maliyetleriyle oluşturabilir, yönetebilir ve tanıtabilir ve fiyat kontrollerini ayarlayabilir ve ikincil pazar satışları için komisyon alabilir.

 

Onların tescilli blok zinciri tabanlı protokol, mevcut biletleme uygulamalarına ve web sitelerine takılır ve sonuç olarak maliyetleri% 90'a kadar düşürür. Bu sayede, bilet satıcılarının satış fiyatlarını kontrol etmelerine ve 800 milyar sterlin tutarındaki ikincil piyasadan gelir elde etmelerine izin veriyorlar; bu sayede bir bilet ömrü üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz ve bu sayede çok daha fazla gözetim ve ilgili veriler elde edersiniz.

 

Protokolün simgesi olan AVT, katılımcılara değer sağlamak için ödül verme amacına sahiptir. Bu, örneğin olayların meşruluğuna oy vererek, etkinlikleri teşvik ederek ve alıcılar / bilet satıcıları ile eşleştirerek.

 

AVT Protokol Vakfı yakın bir zamanda, sadece 7 dakika içinde kapanan halka açık bir coin satışı ile 20 milyon dolarlık gelir sağlamıştır.

Aventus hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

Aventus coin alım satım işlemleri için

Aventus

Aventus

Şimdi İzle
Dijital Yatırım dünyası'na ilk adımınızı atarak yüzlerce Altcoin'e hızlıca yatırım yapabilirsiniz.

 

bottom of page