top of page

Kripto Paralar

Ripple, Kriptoparabitcoin

Amber (AMB) Nedir?

Ambrosus ağı, şebeke tarafından takip edilen ürünlerin orijinini, kalitesini, uygunluğunu ve uygun şekilde taşınmasını sağlayan tedarik zincirleri için bir blokchian ekosistemdir. Ambrosus'un öncelikli odak noktası, hayatla ilgili ürünler, özellikle gıda ve ilaç tedarik zincirlerinin geliştirilmesidir, ancak protokol hemen hemen tüm karmaşık tedarik zincirlerine uygulanabilir.

 

Dağıtılmış defterleri, veri işleme ve sensör sistemlerini kullanarak, Ambrosus platformu tedarik zinciri akışları arasında bütünleşebilir ve içindeki her noktada şeffaflık sağlayabilir. Bu yeni özellikler, tedarik zincirindeki alıcılara ve diğer katılımcılara Kalite Güvencesi programlarının standartlarının karşılandığından emin olmanızı sağlar. Ambrosus ayrıca, tedarik zinciri karşı tarafları arasında ek bilgilerin iletilmesini ve aynı zamanda platformun gerçek zamanlı verilerini kullanan yeni uygulamalar ve piyasaların oluşturulmasını sağlar.

 

Ambrosus, donanım, yazılım, protokol katmanı ve geliştirici araçları içeren uçtan uca entegre bir çözümdür. Ambrosus ağının kalbi, Ambrosus ağındaki tüm işlemleri destekleyen ERC-20 uyumlu bir simge olan Amber belirteçidir.

 

Amber, dünyanın ilk veri bağlayıcı simgesidir. Karşı taraflar arasında dolaşırken tedarik zincirinden ilgili ürüne sürekli olarak güncellenen ve doğrulanmış lojistik, çevresel ve biyolojik verileri bağlamak için kullanılır. Ayrıca, ekosistem içerisinde değer transferlerini gerçekleştirmek için kullanılır. Bu nedenle, simge, hem Ambrosus protokolünün üzerine inşa edilen uygulamalar ekosistemi içinde, değer işlevlerinin yararını ve transferini gerçekleştirir.

 

Toplam Tedarik: 361.477.438

ICO Kaynağı: 144.590.975

ICO Fiyat: 0,30 TL

Amer hakkında detaylı bilgi için Tıklayın

Amber whitepaper'ı okumak için Tıklayın

Amber (AMB) Coin işlemlerine başlamak için 

Amber

Amber

Şimdi İzle
Dijital Yatırım dünyası'na ilk adımınızı atarak yüzlerce Altcoin'e hızlıca yatırım yapabilirsiniz.

 

bottom of page